×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

امروز : یکشنبه, ۲۴ تیر , ۱۴۰۳  .::.   برابر با : Sunday, 14 July , 2024  .::.  اخبار منتشر شده : 0 خبر
وزیر کشور: هر اقدام آمریکا در خلیج فارس را ‌پاسخ‌ ‌شدید خواهیم داد/ دست از پا خطا کنند باید ‌تاوان بدهند

وزیر کشور گفت: آمریکا و دشمنان نظام اسلامی به یک بازدارندگی رسیده است یعنی می‌دانند اگر دست از پا خطا کنند باید آماده تاوان پس دادن باشند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از دشتی، احمد وحیدی در سی و ششمین سالگرد شهادت نادر مهدوی و هم همرزمانش در خلیج‌فارس برابر آمریکای جنایتکار آرامش و آسایش امروز مرهون فداکاری و ایثارگران و شهدای گرانقدر دانست و اظهار داشت: شهیدان راه آخرت و آسمان برای ما گشودن و زمین و آسمان بر هم متصل کردند و برای ما فهماندند.

وی با بیان اینکه شهدا برای ماندگاری اسلام و انقلاب اسلامی جان خود را فدا کردند، گفت: آنچه امروز در جامعه اسلامی داریم به برکت خون همین شهدایی است که جان خود را فدا کردند تا اسلام عزیز، قرآن کریم و انقلاب اسلامی بماند.

وزیر کشور با اشاره به گذشت ۳۶ سال از شهادت این شهیدان خاطرنشان کرد: با گذشت زمان شهادت این عزیزان اما روز به روز یاد آنان تازه‌تر می‌شود.

وحیدی با اشاره به اینکه شهیدان زنده هستند، گفت: شهادت نعمت بزرگی است که خداوند به مردم عنایت فرموده و توفیق بزرگی است که می‌توانیم در مجالس آنها شرکت کنیم.

وی با تشریح گوشه‌ای از رشادت شهیدان حماسه خلیج فارس در برابر آمریکا تصریح کرد: نادر مهدوی و همرزمانش با شناور کوچک با ناو آمریکایی با تجهیزات نظامی مقابله می‌کند این رشادت و حماسه نشان از عشق به خداوند و اتصال به حضرت باریتعالی است.

وزیر کشور با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان نادر مهدوی، غلامحسین توسلی، بیژن گرد، نصرالله شفیعی، آبسالانی، محمدی‌ها، مجید مبارکی و دیگر شهدای حماسه بزرگ خلیج فارس خاطرنشان کرد: این رزمندگان با یک شناور کوچک در میان امواج خروشان در ظلمات شب مقابل چند ناو چند هزار تنی و چند صد متری آمریکا با انواع سلاح‌ها، موشک، اژدر، تیربار، و در کنار آن انواع بالگردهای مجهز قرار گرفته که قابل تصور نیست و شناخت این معادله بسیار سخت است.

وحیدی با بیان اینکه رزمندگان این شناور کوچک جوانان ۲۲ تا ۲۴ سال بودند گفت: این رویارویی در میان امواج خروشان در شب ظلمات مقابله یک شناور کوچک با چند ناو مجهز قابل تصور نیست ولی بسیار شجاعانه و با اقتدار وارد این میدان نبرد می‌شوند که این معادله چگونه قابل فهم است، آنچه که این رزمندگان انجام داده‌اند چیزی معجزه گونه است.

وی با بیان اینکه آمریکای جنایتکار که در جنگ صدام حضور قوی داشت برخی‌ها این موضوع را فراموش می‌کنند تصریح کرد: برخی‌ها تصور می‌کنند این شیطان اکبر قابل اعتماد و به تعهدی پایبند است.

وزیر کشور با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی و شهدا، پرده از روی جنایت آمریکا کشیده است افزود: شهدا نشان دادند که آمریکا در جنگ ۸ ساله در حمایت از صدام حضور مستقیم داشت که یکی از صحنه‌های آن جنگ در خلیج فارس و حماسه شهیدان نادر مهدوی و همرزمانش است.

وحیدی اضافه کرد: در یک طرف این صحنه جوانان مقتدر، شجاع و نترس حضور دارند و در سوی دیگر ماجرا کسانی هستند که حتی پس از شهادت رزمندگان، این شهید را شکنجه می‌کنند، پیکر شهید شکنجه شده به دست ما می‌رسد، که این واقعیت، دشمن انقلاب اسلامی است یک سوی دیگر آن، در قالب آن یک نیرویی شکل می‌گیرد که امروز به یک نیروی پرافتخار به نام نیروی دریایی سپاه تبدیل شده است.

وی بیان کرد: اگر شهدای خلیج فارس این حماسه را خلق نمی‌کردند که می‌شود با همان شناور کوچک و امکانات اندک نظامی با آن ناوهای غول پیکر رفت و این مهم سبب شکل‌گیری نیروی پرافتخار دریایی سپاه پاسداران شد.

وزیر کشور با اشاره به وضعیت آمریکا در خلیج فارس اضافه کرد: هر کاری که کردند جواب آن گرفتند نفتکش‌های ایران اسلامی را گرفتند اما پاسخ شدید دریافت کردند و دریافتند که هر اقدام آنها پاسخی پس شدید خواهد داشت.

وحیدی ادامه داد: امروز آمریکا و دشمنان نظام اسلامی به یک بازدارندگی رسیده است یعنی می‌دانند اگر دست از پا خطا کنند باید آماده تاوان پس دادن باشند.

وی عامل خلق این نیروی مقتدر، پر توان و با ظرفیت و قدرت بالنده را حماسه شهدای خلیج فارس دانست و بیان کرد: امروز نیروی دریایی سپاه در کنار نیروی دریایی ارتش در خلیج فارس و دریای عمان اینگونه قدرت والا برای نظام جمهوری اسلامی ایران و مظلومان عالم را تثبیت کرده‌اند به سبب خون شهیدان و تجربه موفقی است که این رزمندگان در عمل نشان دادند.

وزیر کشور با بیان اینکه امروز ایران به یک قدرت شکست‌ناپذیر تبدیل شده است گفت: شهیدان والامقام گام به گام این ظرفیت امروز به بدنه و پیکره جامعه اسلامی تزریق می‌کنند.

وحیدی جامعه اسلامی ایران را قوی، پایدار و توانمند دانست و با اشاره به ترفند و دسیسه دشمنان خاطرنشان کرد: این دشمنان فکر می‌کنند می‌توانند در اندیشه جوانان به جای شهیدان والامقام و مقتدر، انسان‌های فاسد، بی هدف و پوچ جایگزین این ارزش‌های بزرگ کنند.

وی اضافه کرد: همه درگیری‌های امروز دشمنان این است که فکر می‌کنند می‌توانند اسوه‌های جهاد و شهادت، ایمان و افتخار از جوانان جامعه اسلامی بگیرند و الگوهای فاسد و بی هدف جایگزین کنند.

وزیر کشور افزود: دشمنان فکر می‌کنند با تغییر این سبک زندگی جامعه اسلامی را به افول بکشانند و مشاهده شد که مردم در برابر این دشمنان چه عکس‌العمل شدیدی نشان داد و هیچ اجازه نفوذ به آنها نداد و نشان داده شد که دشمنان حقیرتر از آن هستند که بتوانند مدل‌های بدلی جایگزین این آبروداران عالم کنند.

وحیدی علت شکست دشمنان در توطئه‌ها را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: در جنگ ترکیبی سال قبل علیه ملت ایران هدف اصلی آنها تغییر الگو بود.

وی حضور با شکوه مردم در یادواره شهدای خلیج فارس را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: این جمعیت باشکوه برای تجلیل از جوانانی است که ۳۶ سال پیش شهید شده‌اند، مگر می‌شود این الگو از جامعه گرفته شود.

وزیر کشور با تأکید بر تداوم برگزاری یادواره شهدا در نقاط مختلف خاطرنشان کرد: برگزاری این جلسات رمز ماندگاری و پایداری جامعه اسلامی است.

اقتدار نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس

در این مراسم فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه نیز با بیان اینکه امروز ایران اسلامی قدرت برتر و بی بدیل در خلیج فارس است تأکید کرد: اجازه هیچگونه تعرض و تجاوز به بیگانگان داده نمی‌شود.

سردار رمضان زیراهی اقتدار نیروی دریایی سپاه را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: اکنون این آمادگی وجود دارد تا دشمن را در سطح هزاران کیلومتر اعم از دریا و خشکی تحت تعقیب و هدف قرار دهیم.

وی حماسه جوانان این مرز و بوم در خلیج فارس را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: این جوانان حماسه‌های ماندگار آفریدند که یاد آنها برای ما لذت‌بخش و امید آفرین است.

فرمانده منطقه دوم نیروی دریایی سپاه از آمادگی بالای این نیرو در حراست و حفاظت از خلیج فارس خبر داد و تصریح کرد: نیروی دریایی سپاه با توان بالا و تجهیزات مدرن و پیشرفته آماده مقابله با دشمنان است و تمام تحرکات آنان در خلیج فارس رصد می‌شود.

در این مراسم از خانواده شهیدان نادر مهدوی، بیژن گُرد، غلامحسین توسلی، نصرالله شفیعی، مجید مبارکی، خداداد آبسالان و مهدی محمدی‌ها تجلیل شد.

انتهای پیام/۱۹۰/.

 1. best place to buy tiktok followers reddit

  Hola! I’ve been following your weblog for some time now and finally got the courage to go ahead and give you
  a shout out from Kingwood Tx! Just wanted
  to mention keep up the good job!

 2. how to search followers on instagram

  I was pretty pleased to discover this site. I want to to
  thank you for your time for this wonderful read!!
  I definitely appreciated every bit of it and i also have
  you saved as a favorite to look at new things in your web site.

 3. sklep

  Wow, awesome weblog layout! How lengthy have you ever been blogging for?
  you make blogging glance easy. The entire glance of your website is wonderful, as well as the content!
  You can see similar here ecommerce

 4. can i fly with shrooms

  My family members every time say that I am wasting my time here at net, however I know I am getting familiarity daily by reading such good articles or reviews.

 • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
 • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
 • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.